دعاي فاطمه زهرا(س): 

پروردگارا مرا به آنچه روزي فرموده اي قانع کن ( از آن چه از نعمت هايت دارم راضي باشم ) و مرا با الطاف و محبت هايت پوشش بده و براي هميشه به من عافيت ( دوري از امراض روحي و جسمي ) عنايت فرما .

پروردگارا مرا ببخش و به من رحم فرما آن گاه که مرا از دنيا مي بري .

پروردگارا در جستجوي آنچه برايم در نظر نگرفته اي سرگردان و عاجزم مفرما و آن چه را برايم خواسته اي به آساني و سهولت در اختيارم قرار ده .

خدايا پاداش نيکو به پدر و مادرم مرحمت فرما و به هر کس که حقي بر گردن من دارد با او چنين کن .

پروردگارا مرا براي آنچه آفريده اي براي همان قرارم ده و به آنچه که خود متکفل انجام آن برايم شده اي ، مشغولم مفرما .

خدايا مرا عذاب مفرما در حالي که من از تو طلب بخشش دارم و محرومم مفرما در حالي که از تو تقاضا و خواهش مي کنم .

الهي مرا نزد خودم ذليل و بي مقدار قرار ده ولي مقام خودت را نزد من عظيم فرما و اطاعت خويش و انجام آن چه رضاي تو در آن است و پرهيز از آنچه تو را به خشم مي آورد را ( در همه امور ) به من الهام فرما اي مهربانترين مهربانان .

**************************************

ولادت با سعادت  فاطمه زهرا  رو به کليه دوستان تبريک عرض مي کنم...امروز به همين دليل روز زن ناميده شده...انشالله که تمام کردار و رفتارمون مطابق با سيره  ائمه اطهار باشه.

خيلي از دوستان خصوصا خانومهااز شأن و ارزش و شخصيت حضرت فاطمه مطالب زيادي نوشتند ولي اينو بايد بدونيم گفتن و ادعا کردن و مبالغه آسونه و نبايد از خاطر برد که ايشون هم مثل ما زاده يک انسان بوده و مثل ما از نعمات زندگي و معيشت برخوردار بوده پس چطور ميشه که همچين کسي اينقدر به عرش خدا نزديک ميشه و لقب ام ابيها ميگيره و ما اينجا اندر خم يک کوچه ايم...

کدوم يک از ما دعاهامون شبيه دعاي فاطمه است...کداميک خير آخرت را به خير دنيا ترجيح ميديم و براي رضاي خدا و حفظ ارزشها و شخصيت خودمون تابع احساسات و هوسهاي دنيوي نمي شيم...اون همه سختيها و اون همه مصايب و تحمل اونا براي زنده نگاهداشتن اسلام و بسط عدالت در جهان بوده و سراسر زندگيشون براي ما تجربه ايست تا بتونيم ارزش واقعي خود، دنيا،زندگي،اطرافيان، دين، و در آخر شناخت عظمت و قدرت پروردگار را ببينيم...ولي ما در خيابانها،مجالس،محيطهاي کار و ورزش شاهد حضور خانومهايي هستيم که حجاب رامانع آزادي و ننگ خودشون و نشانه بي فرهنگي مي دونن و براي فرار از اين اِنگ متوسل به آرايشها و تريپهايي ميشند که ارزش و هويت اصيل يک ايراني مسلمان را که به خاطرش خونها ريخته شده از بين ميبرند و در آخر به نهيليسمي و پوچگرايي ميرسند...خيلي از ماها هم ميخواهيم که اونطور نباشيم ولي اينو بدونيد دوستان که خواستن مهم نيست بايد عمل کرد...وقتي راهي را آغاز مي کنيد مهم نيست که راه چقدر طولانيست. آنچه اهميت دارد اين است که ذهنتان را متقاعد به رفتن کنيد و دانستن کافي نيست بايد کار کرد،خواستن کافي نيست بايد عمل کرد...

براي ادامه راه فاطمه زهرا حسرت نبودنش را نخوريد در هر خانه اي جلوه اي از نور و جلالت اون بزرگوار وجود داره و سعي کنيد عاشقانه و ملتمسانه قدرشون رو بدونيد و امروز براي قدرداني از زحمات و مصايبشون دستبوسشان باشيم و با عُلُو احساس بهش بگيم که: مادر دوستت دارم.

  
نویسنده : علی بيگ... ; ساعت ٦:۳٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٥ امرداد ،۱۳۸٤